Frenka Ürün Çeşitleriyle Hizmetinizdeyiz...

Tasarımlarımızın temelini oluşturan sistem anlayışı paralelinde, müşterilerimizin mutfaklarında ihtiyaç duyacakları tüm hizmetlere tek bir marka şemsiyesi altında her aşamada çözüm sağlamak... Franke ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ve misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Mutfağı mükemmel hale getirmede bize ilham veren de budur. .”

Mutfak Sistemleri – Eviniz için Mükemmel Çözümler.

Franke Mythos tezgah davlumbazı, hareket özgürlüğünü seven ve yaratıcı bir alana sahip olanlar için mükemmel bir çözümdür. Minimalist tasarımı ile kokuları ve buharı verimli ve doğrudan ocakta ortaya çıktıkları yerde anında çekiyor. EBM Alman motorları sayesinde enerji tasarruflu, efektif Mythos ocağı ve Mythos davlumbazından oluşan bu çekici kombinasyon sayesinde, evrensel bir tasarım anlayışı sunmaktadır..”

Mutfağınız için hangi malzemenin doğru olduğuna karar vermek, ne beklediğinize bağlıdır. Hassas mühendislikle işlenen her malzemenin kendine özgü bir karakteri ve eşsiz faydaları vardır. Örneğin Franke Granit alttan monteli evyeler, doğadan esinlenilmiş farklı renklerde göz kamaştırıcı bir estetik sunarlar.”